Pronájem chalupy na Pazdernách, Slapy

IMG_6903

Chalupa k pronájmu se nachází na polosamotě, obklopena loukami a lesy s nádherným výhledem na kopcovitou krajinu Sedlčanska a barokní kostel sv. Václava v nedaleké vsi Chlum. Pod kopcem meandruje potok musík, který po 2 km ústí do řeky Vltavy.

Velmi oblíbené rekreační lokality Častoboř a Oboz jsou vzdáleny 5km. Do města  Sedlčan je to 7km. Do nejbližší vsi jsou to necelé 2km. Nejcennější přírodní lokalita středního Povltaví – Drbákov-Albertovy skály jsou vzdáleny 2km.

Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi – objekt je ze všech stran oplocen a vzdálen od frekventovaných silnic. Nad pozemkem je ohrada s kozami. Vašeho domácího mazlíčka si můžete vzít s sebou. Tedy, pokud není agresivní k dětem a hospodářským zvířatům.

 

V blízkosti je mnoho značených cyklotras (včetně Greenways Vltavské a Praha – Vídeň) i kvalitní značené pěší trasy.

Lokalita nabízí mnoho možností pro sběr lesních i lučních plodů. Vltava a zátoka Musík jsou oblíbené rybářské lokality.

Nejcennější přírodní lokalita Středního Povltaví – Drbákov – Albertovy skály (2km). Krčínova tvrz (2km). Zámky Radíč (vhodné pro děti, 5km), Dobříš (20km), Konopiště (30km). Keltské Oppidum Hrazany (2km). Rozhledna Drahoušek (10km), Veselý vrch u Mokrska (15km), hvězdárna v Sedlčanech (7km), kultura v Sedlčanech (kino, divadlo), Nový Knín (letní kino). Sedlčanská kotlina (rally/moto/auto – crossová dráha, TEP faktor (15km).